عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

عکس پروفایل غمگین

عکس پروفایل غمگین

طاقت هجران

عکس پروفایل غمگین. بی تو يک لحظه رمق در دل و در جانم نيست … بي قرارم نکنی طاقت هجرانم نيست.

عکس پروفایل غمگین

چقدر تنهایی

عکس پروفایل غمگین. پشت پلک‌هایت چقدر بغض و اشک، چقدر حرف نگفته و فریاد فروخورده، چقدر دلتنگی نهفته است چقدر غرور، ترس، غم و درد دارد چقدر فاصله. پشت شلوغی‌های اطرافت چقدر تنهایی.

عکس پروفایل غمگین

زن عاشق

عشق یک مرد را، با حرفهایش نه از رفتارش باید فهمید عشق یک زن را هم می‌توان؛ چه میگویم من؟ زن که عاشق نمی‌شود دیوانه می‌شود.

عکس پروفایل غمگین

چشمانش

عکس پروفایل غمگین. زیباییِ یک زن درلباس‌هایی که می‌پوشد نیست، در چهره یا در نحوه‌ی آرایش موهایش هم نیست، زیبایی یک زن در چشمانش است! چشم‌هایش راهِ ورودیِ قلبش هستند، مکانی که عشق در آن جای دارد.

عکس پروفایل غمگین

دلتنگ

عکس پروفایل غمگین. کسی چه می‌داند من امروز چند بار فرو‌ ریختم و چند بار دلتنگ شدم از دیدنِ کسی که فقط پیراهنش شبیه تو بود.

عکس پروفایل غمگین

سیل احساسات

عکس پروفایل غمگین دخترانه. بزرگتر از احساساتت باش. این رو من از تو نمیخوام، زندگی میخواد! وگرنه احساسات، مثل سیل تو رو از جا می‌کنه و می‌بره.

عکس پروفایل غمگین

هنوز نگفته‌ام

عکس پروفایل غمگین. در من كوچه اي است كه با تو در آن نگشته‌ام سفري است كه با تو هنوز نرفته ام روزها و شب‌هايي است كه با تو به سر نكرده‌ام و عاشقانه‌هايي كه با تو هنوز نگفته‌ام.

عکس پروفایل غمگین

حسرت تکرار من

عکس پروفایل غمگین. روزي خواهد رسيد که در حسرت تکرار دوباره من خواهي بود. مي‌دانم روزي که نباشم، هيچکس تکرارِ من نخواهد شد. باورت بشود يا نه، روزي مي‌رسد که دلت براي هيچکس به اندازه من تنگ نخواهد شد.

عکس پروفایل غمگین

کوچ

عکس پروفایل غمگین دخترانه. تو مرا آزردي كه خودم كوچ كنم از شهرت.. تو خيالت راحت! مي روم از قلبت مي شوم دورترين خاطره در شب هايت تو به من مي خندي! و به خود ميگويي: باز مي آيد و مي سوزد از اين عشق ولي بر نمي گردم نه.

عکس پروفایل غمگین

بهانه

عکس پروفایل غمگین پسرانه. دلم بهانه‌ی تو را دارد. تو می‌دانی بهانه چیست؟ بهانه همان است که شب‌ها، خواب از چشم من می‌دزدد. بهانه همان است که روزها، میان انبوهی از آدم‌ها چشانم را پیِ تو می‌گرداند.

عکس پروفایل غمگین

غارتگر غریب

عکس پروفایل غمگین. هر ثانیه که می‌گذرد، چیزی از تو را با خود می‌برد! زمان غارتگر غریبی است همه چیز را بی‌اجازه می‌برد و تنها یک چیز را همیشه فراموش می‌کند: حس دوست داشتنِ تو را.

عکس پروفایل غمگین

باران

شیشه پنجره را باران شست، از دل تنگ من اما چه کسی نقش تو را خواهد شست؟ آسمان سربی رنگ، من درون قفس اتاقم دلتنگ. می‌پرد مرغ نگاهم تا دور، وای باران، باران، پر مرغان نگاهم را شست. باران که می‌بارد خیابان ها لبریز احساس می شوند و شهر آرامشی عجیب به خود می گیرد؛ آرامشی که هدیه عطر نم باران است به تلاطم شهر. عکس پروفایل بارانی می تواند به خوبی احساسات عاشقانه شما را نمایش دهد. این عکس پروفایل غمگین طرفداران بسیاری دارد.

عکس پروفایل غمگین

انتظار

این چند ماه که منتظرت بودم به اندازه چند سال نگذشت به اندازه همین چند ماه گذشت اما فهمیدم ماه یعنی چه روز یعنی چه لحظه یعنی چه این چند ماه گذشت و فهمیدم گذشتن، زمان، انتظار یعنی چه. انتظار. تو را با یک بوسه تو را با یک بغل انتظار تو را با تمام دوست داشتن‌های زنانه‌ام به سپیده دم خورشید می‌سپارم. این عکس پروفایل غمگین می تواند انتظار عاشقانه شما را به تصویر بکشد.

 

غم بزرگی در دل دارم عکس پروفایل غمگین چشم

غم بزرگی در دل دارم

با ذکر نام خدا، قلب ها آرامش می گیرند. عگس نوشته “غم بزرگی در دل دارم” یک راز و نیاز با خداوند است. این تصویر بیانگر حالت راز و نیاز یک انسان غم گین با خداوند است. با استفاده از این عکس پروفایل مذهبی می توانید حس معنوی خود و مناجات با خداوند را به دیگران بیان کنید.

پروفایل ساز افکتینو عکس پروفایل شمع

شمع و تنهایی

پرتوهای نورانی شمع در دل تاریکی نماد مبارزه در سیاهی شب است. عکس پروفایل شمع در تاریکی نشان دهنده  حس تنهایی های ما در برابر مشکلات است.شمع نماد روشنی و گرمی و لطف و مهر و سوختن و رنج خود و راحت یاران طلبیدن است تا در طول حیات مادام که فروغ عمر، روشنی بخش است و نسیمی آن را خاموش نکرده است، لحظه‌ای از روش شمع گونه بودن دور نیفتیم.