عکس های خود را با افکتینو جادو کنید

عکس محبوب

عکس پروفایل عاشقانه

به چه کار می‌آید

عکس پروفایل عاشقانه. اگر نتوانم بی هدف با تو پرسه بزنم، خیابان‌ها به چه کار می‌آیند؟ و اگر نتوانم بی هراس نامت را، در گلو بگردانم، کلمات به چه کار می‌آیند؟ و اگر نتوانم فریاد بزنم «دوستت دارم»، دهانم به چه کار می‌آید

عکس پروفایل خاص

کاش

عکس پروفایل خاص. اینکه آدما شبیه حرفاشون نیستن بحثی نیست، لااقل کاش بیه دروغاشون بودن! عکس پروفایل خاص و خفن.

عکس پروفایل روز مادر

عطر مادر

عکس پروفایل روز مادر. مادر تنها آدمیه که تو این دنبا نمیشه بدل و مدلشو ساخت. عطرش، صداش، چشماش. عطر مادر آرامشی بی انتها دارد.

عکس پروفایل روز مادر

پیشانی مادر

عکس پروفایل روز مادر. هر که پیشانی مادرش را ببوسد از آتش جهنم محفوظ خواهد ماند. اما من نه بخاطر ترس، که از روی عشق تو را می‌بوسم.

عکس پروفایل روز مادر

جان و جانان

عکس پروفایل روز مادر. چشم بد دور که هم جانی و جانانی. جان فدای تو که هم جانی و جانانی.

 

عکس پروفایل روز مادر

بعد مادر جان نیست

عکس پروفایل مادرم روزت مبارک. تا که مادر هست، قدر او باید گفت، کفِ پایش بوسید، پیِ شادیش رفت، بعد او دنیا نیست؛ بعد مادر جان نیست.

عکس پروفایل روز پدر

شانه‌های استوار

عکس پروفایل شانه‌هایت استوار به بلندای آسمان، پدر روزت مبارک. عکس پروفایل روز پدر مناسب برای تبریک به بهترین مرد زندگی‌تان.

عکس پروفایل عاشقانه

یک دست جعد یار

یک دست جام باده و یک دست جعد یار. رقصی چنین میانه میدانم آرزوست. والله که شهر بي تو مرا حبس مي شود آوارگي و کوه و بيابانم آرزوست. عکس پروفایل عاقانه با حس و حالی ناب و بی‌تکرار انتخاب بسیاری از عاشقان است.

عکس پروفایل زیبا

شب پر ستاره

آسمان پرستاره بهترین یارمن است من به زمین،نیازم نیست تو و آسمان شب مرا کافیست. عکس پروفایل طبیعت که شبی پرستاره را نشان می‌دهد. شبی که تهایت زیبایی‌های جهان است.

عکس پروفایل طبیعت

آبشار زندگی

زندگی جاریست مانند آبشاری زیبا اگر خودت را رها کنی راحت به منزل میرسی ترس از موانع نداشته باش خدای تو خدای عشق است نه ترس. عکس پروفایل طبیعت زیبا با آبشاری جاری در آن احساس خوبی در همه ما ایجاد می‌کند.

عکس پروفایل طبیعت

پروانه

پروانه‌ها ظریف و رنگارنگ و دلربا هستند. پروانه ها تو را به لبه آفتاب زندگی هدایت می‌کنند و هر کسی سزاوار قدری نور و روشنایی می‌باشد. پروانه زیبایی خالص است و اگر شما هم به این زیبایی علاقمندید این عکس پروفایل طبیعت را از دست ندهید.

عکس پروفایل دخترانه

عشق ورزیدن

من دريافته‌ام كه دوست داشته شدن هيچ نيست… و اما دوست داشتن همه چيز است! آن كس خوشبخت است که بتواند عشق بورزد. این عکس پروفایل دخترانه برای نشان دادن احساسات پاک دخترانه انتخاب بسیار زیبایی است.

عکس پروفایل دخترانه

دوست داشتن تو

دوست داشتنِ تو، زیباترین گُلی ا‌ست که خدا آفریده! گفته بودم؟! و هر لبخندِ تو، به من آن قدرت را عنایت می‌کند که کوهی را بر سر کوهی بگذارم. این عکس پروفایل دخترانه بسیار زیباست و حس و حال خوبی دارد.

 

عکس پروفایل دخترانه

کتاب

وقتی کتاب میخونی به طرز عجیبی از جمع بقیه جدا میشی ولی اصلا احساس نمیکنی که تنهایی حس میکنی اونا تنهان اگرچه باهمند. اگر شما هم به کتابخوانی علاقه دارید می‌توانید از این عکس پروفایل دخترانه برای پروفایل خود استفاده کنید.

عکس پروفایل دخترانه زیبا

من

‏تنها کسی که هرگز مرا ترک نکرده است، من است. همین کافیست تا بیشتر از همگان دوستش بدارم. اینکه خودت را دوست داشته باشی کمکت می‌کند تا بتوانی دیگران را نیز دوست داشته باشی. عکس پروفایل دخترانه با حس و حال رهایی بسیار محبوب است.

عکس پروفایل دخترانه

محبوب من

محبوبِ من! تمامِ چیزی که ذهنم را مشغول کرده، این است که: حالِ تو و حالِ “چشم‌هایت” خوب باشد. این عکس پروفایل دخترانه احساس خوب آرامش بخشی دارد که همین حس آن را محبوب کرده است.

عکس پروفایل دخترانه

دختر عکاس

تمام هدف عکس گرفتن این است که شما مجبور نیستید همه چیز را با کلمات توضیح دهید. حالا که عکس تو را ثبت می‌کنم می‌توانی عشقم را در این تصویر ببینی. این عکس پروفایل دخترانه برای شمایی که به عکاسی علاقمندید انتخاب بسیار زیبایی است.

عکس پروفایل دخترانه

زیبایی تو

زیباییِ یک زن درلباس‌هایی که می‌پوشد نیست ، در چهره یا در نحوه‌ی آرایش موهایش هم نیست ، زیبایی یک زن در چشمانش است. مکانی که عشق در آن جای دارد. عکس پروفایل دخترانه زیبا با حس رهایی طرفداران زیادی دارد.

عکس پروفایل دخترانه

دلتنگ شدم

کسی چه می‌داند من امروز چند بار فرو‌ ریختم و چند بار دلتنگ شدم از دیدنِ کسی که فقط پیراهنش شبیه تو بود. اگر می‌خواهید دلتنگی خود را در عکس پروفایل خود نشان دهید؛ این عکس پروفایل دخترانه غمگین را از افکتینو دانلود کنید.

عکس پروفایل دخترانه

دختری میان آفتابگردان‌ها

یک مزرعه آفتابگردان مانند آسمانی با هزاران خورشید است؛ حالا که تو در میان آنی ببین چه آسمانی می‌شود. عکس پروفایل دخترانه زیبا با دختری میان گل‌های آفتابگردان که ویولنی در دست دارد بسیار زیباست.

عکس پروفایل دخترانه

دختر شاد

لبخند تو خلاصه‌ی خوبى‌هاست … همين كه بخندى ، دنيا از آنِ من است. با این عکس پروفایل شاد دخترانه روحیه زیبا و شاداب خود را به همه نشان دهید و شادی را به دیگران نیز منتقل کنید.

عکس پروفایل تولد 15 سالگی

تولد ۱۵ سالگی

ای زیبا ترین ترانه ی هستی ، بدان که شب میلادت، برایم ارمغان خوبی ها و زیبایی هاست. تولدت مبارک. عکس پروفایل تولدت مبارک برای تولد ۱۵ سالگی خود شما یا عزیزانتان هدیه افکتینو به شماست.

عکس پروفایل تولدت مبارک

کیک و بادکنک تولد

می‌خواستم زیباترین کلام را برایت بنویسم، اما پنداشتم ساده نوشتن همچون ساده زیستن زیباست، تولدت مبارک. از این عکس پروفایل زیبا برای پروفایل خود می‌توانید استفاده کنید.

عکس پروفایل غمگین

باران روی شیشه

پشت شیشه باران می‌بارد و دل من ابری‌تر از همیشه در انتظار توست و دلتنگی تو بیشتر از همیشه حال چشمانم را بارانی کرده است. می‌توانید از این عکس پروفایل غمگین بارانی برای ابراز دلتنگی استفاده کنید.

عکس پروفایل گل

گل بنفش و زرد

گل‌ها زیبایی جادویی خود را در همه جای طبیعت به ما نشان می‌دهند. آن چنان جادویی که هرگز فراموش نمی‌شوند. این جادو مدیون ترکیب رنگی است که در طبیعت ایجاد می‌کنند. این عکس پروفایل گل بنفش و زرد با زیبایی هر چه تمام علاقه شما به گل‌ها را نشان می‌دهد.

عکس پروفایل شاد

آزاد و رها

آزادی و رهایی شادی را به دنبال دارد چرا که تعلقی نیست که ما را غمگین کند. این عکس پروفایل شاد که به زیبایی احساس رهایی را منتقل می‌کند انتخاب بسیار مناسبی است و با استفاده از آن ‌می‌توانید این حس را به دیگران نیز برسانید.

عکس پروفایل طبیعت

شفق

شفق قطبی یکی از زیباترین مناظر طبیعت است که هر کسی را شگفت‌زده می‌کند. اگر شما هم به این منظره زیبا علاقمندید می‌توانید از این عکس پروفایل طبیعت استفاده کنید.

عکس پروفایل سال جدید

سال جدید

سال جدید عجب سالی شود با بودنت خانومم. این عکس پروفایل عاشقانه برای تبریک مناسبت سال نو انتخاب بسیار مناسب و زیبایی است.

عکس پروفایل پسرانه

عکاسی

ثبت یک تصویر، ثابت کردن یک لحظه، نشان می دهد که حقیقت واقعا چقدر غنی است. اگر شما هم به عکاسی علاقه دارید می توانید از این عکس پروفایل پسرانه استفاده کنید و علاقه خود را به دوستانتان نشان دهید.

عکس پروفایل عاشقانه

عاشق توام

این عکس پروفایل عاشقانه همراه نیمه دیگر خود می تواند به خوبی علاقه شما را به عشقتان نشان دهد. می توانید این دو عکس را انتخاب کنید و عشق زیبای خود را به همه نشان دهید تا همه ببینند عشق شما در عکس پروفایلتان نیز نمایان است.

عکس پروفایل عاشقانه

عاشق توام

اگر دوست دارید عکس پروفایل خود را با فرد مورد علاقه خود هماهنگ کنید این عکس انتخاب مناسبی است. با استفاده از این عکس می توانید پروفایل های خود را شبیه یکدیگر کنید تا همه از علاقه شما با خبر شوند. این عکس پروفایل عاشقانه طرفداران زیادی دارد.

عکس پروفایل دخترانه

آرامش

این عکس پروفایل دخترانه به خوبی می تواند باورهای زیبای شما را به دیگران نشان دهد. وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری، احساس سربلندی می کنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد می کنی. یادت باشد؛ برای یک زن عزت نفس غوغا میکند.

پروفایل خاص و ماسک دار - عکس پروفایل افکتینو

ماسک اسکلتی

این عکس در دسته عکس پروفایل خاص پسرانه قرار می گیرد که دارای تفسیر های مختلفتی است. ماسک بر روی صورت، علامت های صورت و چشم هایی که جا افتاده،  ما را به یاد اسکلت های انسانی می اندازد. بی حس بودن و بی تفاوت بودن یکی دیگز از پیام های است که میتوان از صورت این عکس دریافت کرد. مانند همه عکس های خاص هر شخصی میتواند نسب به دید خود از این تصویر برداشت کند.

عکس پروفایل خاص پسرانه شکست عشقی | پروفایلساز افکتینو

تغییر

عکس نوشته خاص با متن ” میرن و انتظار دارن وقتی برگشتی همون آدم باشی”. این تصویر پروفایل نشان دهنده تغیرات روحی و احساسی شخص پس از یک رابطه عاطفی است. اگر به دنبال بیان تحولات شخصیتی خود که بر اثر رابطه احساسی قبلی ایجاد شده است، این عکس پروفایل را انتخاب کنید.

عکس پروفایل پسرانه خاص در پروفایل ساز افکتینو

محصور شدن

این عکس مفهومی خاص از چندین نماد برای بیان مفهمم خود استفاده کرده است. در این عکس میتوان سیگار را مسکنی بر”دل زدگی ” دانست که شادابی زندگی فردی که توسط مشکلاتی محصور شده است را تحت تاثیر قرار می دهد.

عکس پروفایل پسرانه خفن

بی خیال تنهایی

عکس پروفایل پسرانه با متن نوشته ” خیالی نیست که تنهام”  نشان دهنده بی اعتنایی به تنهایی است. این تصویر در دسته عکس پروفایل خاص برای پسران قرار می گیرد  و بی خیالی بودن در اوج تنهایی را نمایش می دهد. تصویر مات با متن نوشته روشن جذابیت خاصی به این عکس داده است.

روزهایم عجیب دل گیرند- عکس پروفایل افکیتنو

تنهایی و دل تنگی

عکس نوشته “روز هایم عجب دل گیرند” یکی دیگر از تصاویری هست که در مورد دل‌تنگی است. نمای این عکس مفهوم تنهای را بیان می کند و دل تنگی ناشی از تنهایی را این تصویر در ذهن ایجاد تداعی می کند. برای افرادی که به دنبال غکس پروفایل غمگین با مضموم دل تنگی و تنهایی هستند این تصویر گزینه مناسبی است.

غم بزرگی در دل دارم عکس پروفایل غمگین چشم

غم بزرگی در دل دارم

با ذکر نام خدا، قلب ها آرامش می گیرند. عگس نوشته “غم بزرگی در دل دارم” یک راز و نیاز با خداوند است. این تصویر بیانگر حالت راز و نیاز یک انسان غم گین با خداوند است. با استفاده از این عکس پروفایل مذهبی می توانید حس معنوی خود و مناجات با خداوند را به دیگران بیان کنید.

حسرت و داغ دل

” دست روی دلم مگذار می‌سوزی داغ خیلی چیز ها بر دلم مانده”.

این عکس نوشته نشانگر تحمل رنج و سخت است رنجی که از حسرت های طولانی در زندگی ایجاد شده است. این عکس پروفایل برای نمابش مبارزه با شرایط سخت زندگی مناسب است. ترکیب چهره معصومانه کودک و متن نوشته شده در این عکس، یک انسان رنج کشیده ولی مقاوم را نشان می دهد.

عکس های غمگین افکتینو برای پروفایل

تکرار دلتنگی

” دلتنگی چاقویی است فرو رفته در پهلویم هر روز بیرون می اورم و می شویمش و دوباره می گذارم سر جایش” . این عکس نوشته زیبا اوج عادت به دلتنگی را بیان می کند. اگر به مدت طولانی از یک مسئله ای ناراحت هستید این عکس نوشته گزینه مناسبی برای بیان حال روحی شما می باشد.

پروفایل ساز افکتینو عکس پروفایل شمع

شمع و تنهایی

پرتوهای نورانی شمع در دل تاریکی نماد مبارزه در سیاهی شب است. عکس پروفایل شمع در تاریکی نشان دهنده  حس تنهایی های ما در برابر مشکلات است.شمع نماد روشنی و گرمی و لطف و مهر و سوختن و رنج خود و راحت یاران طلبیدن است تا در طول حیات مادام که فروغ عمر، روشنی بخش است و نسیمی آن را خاموش نکرده است، لحظه‌ای از روش شمع گونه بودن دور نیفتیم.

عکس پروفایل دخترانه

آرامش جاده

گاهی دلت یک رفتن و  یک جاده بی انتها میخواهد، که فقط بروی و بروی و بروی… این عکس پروفایل دخترونه آزادی و رهایی شما را به خوبی نشان می‌دهد.